Custers Hydraulica aliuminiai pastoliai

Custers® aliuminių pastolių pagalba greitai ir saugiai pasieksite Jums reikalingą aukštį, o jų  stabilumas ir tvirtumas suteiks saugumo jausmą dirbant dideliame aukštyje.  Mūsų aliuminiai pastoliai atitinka visus Europos sąjungos reikalavimus, yra testuoti ir sertifikuoti pagal atskirų Europos šalių nacionalinius standartus.

PastoliaiMobilūs bokštiniai pastoliai
Custers® mobilūs bokštiniai pastoliai atitinka visus aukštuminių įrengimų saugaus darbo reikalavimus.
Fasadiniai pastoliaiFasadiniai pastoliai
Custers® fasadiniai  pastoliai lengvai surenkami ir turi labai plačias panaudojimo galimybes.
Suskleidžiami mobilūs pastoliaiSuskleidžiami mobilūs bokštiniai pastoliai
Custers® suskleidžiami pastoliai labai greitai surenkami ir tinka mažoms erdvėms. Puikus sprendimas dirbant namuose, garaže, biure ar gamykloje.
Laiptiniai bokšteliai
Custers® profesionalūs laiptiniai bokšteliai tai saugus ir patogus būdas pasiekti darbo vietą įvairiuose aukščiuose.
Stoginiai pastoliaiStoginiai pastoliai
Custers® stogo pastoliai nepakeičiamas pagalbininkas atliekant stogo ar dūmtraukių priežiūrą.

Statybiniai pastoliai – būtinas įrenginys statybose, kuris saugiai ir greitai padės pasiekti bet kokį aukštį. Darbas dideliame aukštyje yra ne tik sunkus, bet ir pavojingas, tačiau kokybiški įrengimai užtikrins komfortą ir leis sutaupyti laiko efektyviai atliekant remonto, renovacijos ar kitus statybos darbus, kai reikia pasiekti aukščiau, nei gali žmogaus ištiestos rankos.
Ieškote, kas nuomoja ar parduoda pastolius? Mes siūlome aukščiausios kokybės, visus saugumo reikalavimus atitinkančius aliuminius Custers firmos pastolius, kuriuos galėsite išsirinkti pagal savo poreikius. Nauji, naudoti pastoliai kaina nenustebins mūsų klientų, kadangi siūlome itin patrauklius variantus – pastolių kaina visuomet atitinka įrengimų kokybę.
Kokybiškų pastolių pardavimas yra vienas pagrindinių mūsų siekių, tad galime pasiūlyti Jums gausų prekių asortimentą, kuriame kiekvienas suras labiausiai lūkesčius atitinkantį variantą. Pas mus rasite skirtingų tipų pastolių bei laiptinių bokštelių, tad beliks išsirinkti, kas labiau domina – pastolių pardavimas ar nuoma.
Naudotų pastolių pardavimas – galimybė įsigyti stabilius ir tvirtus įrenginius pigiau. Užtikriname saugumą – visi Custers firmos pastoliai atitinka Europos Sąjungos reikalavimus, yra testuoti ir sertifikuoti pagal atskirų Europos šalių nacionalinius standartus.
Pastoliai Vilniuje pasiekiami adresu Savanorių pr. 182A – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.