Select Page

Teleskopiniai krautuvai

Ieškote universalaus sprendimo, kuris tiktų tiek statybų aikštelėje, tiek atliekant ūkio darbus? Krautuvai – tinkamas sprendimas kiekvienam, kuris nori padidinti darbo našumas, įsigydamas įrenginį, kuris pasižymi didele galia ir tuo pačiu yra manevringas. Mūsų gausiame asortimente yra įvairių rūšių ir techninių parametrų autokrautuvai – kiekvienas klientas suras labiausiai lūkesčius atitinkantį variantą.

Teleskopinis krautuvas

Teleskopinis krautuvas Manitou MVT 1332 SLT

Kaina: 23500 eur + PVM

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

 

 

 

Teleskopinis krautuvas Cat TH355B

Teleskopinis krautuvas Cat TH360B, 2007 m.

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

 

 

 

 

Teleskopinis krautuvas Cat TH360B

Teleskopinis krautuvas Cat TH355B, 2004 m.

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

 

 

 

 

Teleskopiniai krautuvai dažniausiai naudojami norint perkelti krovinius iš vienos vietos į kitą, kai to nepavyksta padaryti naudojant kitų statybų įrangą – su šiais įrenginiais įvairius krovinius lengvai padėsite ant stogo ar kitų aukštumų. Krautuvai pasižymi paprastu valdymu ir yra saugūs naudoti, todėl darbo metu galėsite susikoncentruoti tik į darbo eigą. Teleskopinių krautuvų nuoma – galimybė visus privalumus išbandyti už mažesnę kainą.
Tiems, kuriuos domina krautuvų pardavimas, siūlome aukščiausios kokybės įrenginius, kurie pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu. Įrenginio įsigijimas – ilgalaikė investicija, todėl atsižvelgdami į Jūsų poreikius, siūlome išbandyti ir krautuvų nuomos paslaugą. Jums patogiu metu galėsite pasinaudoti įvairių rūšių įrenginiais ir nuspręsite, kuriuos iš jų norėtumėte įsigyti. Nauji, naudoti krautuvai kaina mūsų klientų nenustebins, kadangi stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums detalią informaciją.
Nauji, naudoti teleskopiniai krautuvai Vilniuje, adresu Savanorių pr. 182A – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.