Select Page

Šakiniai krautuvai

Krautuvai – vienas pagrindinių sprendimų tuomet, kai statybos ar remonto darbai vyksta didesniame aukštyje, nei gali pasiekti žmogaus rankos. Su šiais įrenginiais įveiksite trumpus atstumus, lengvai ir patogiai žmones ar daiktus galėsite pakelti į norimą aukštį, o tvirtos konstrukcijos ir patvarumas suteiks galimybę jaustis patogiai ir saugiai net tuomet, kai darbo sąlygos yra pavojingos. Mes siūlome įvairių tipų, skirtingu apkrovos pajėgumu pasižyminčius krautuvus – gausiame asortimente kiekvienas klientas suras labiausiai poreikius atitinkantį variantą.

sakinis keltuvas

Elektrinis krautuvas STILL R60-16, 1998 m., šakinis keltuvas

Kaina: 4900 eur + PVM

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

 

 

Šakiniai krautuvai pasižymi didele keliamąja galia, todėl sutaupysite laiko vienu kartu į norimą aukštį iškeldami daugiau sveriančias medžiagas. Norintiems sutaupyti ne tik laiko, bet ir papildomų lėšų, siūlome pasinaudoti šakinių krautuvų nuoma – ši paslauga suteiks galimybę už mažesnę kainą pasinaudoti kokybiškais įrenginiais ir nereikės rūpintis, kur sandėliuoti įsigytą statybos techniką.
Tiems, kurių nedomina krautuvų pardavimas, siūlome pasinaudoti šakinių krautuvų nuoma. Tai patrauklus pasiūlymas kiekvienam, kuris planuoja savo išlaidas ir nori išbandyti skirtingų tipų įrenginius. Autokrautuvai skiriasi savo techninėmis galimybėmis ir variklių tipais. Benzininiai, dujiniai, elektriniai ar dyzeliniai šakiniai krautuvai patenkins kiekvieno kliento poreikius.
Šakiniai naudoti krautuvai kaina nenustebins klientų, kadangi stengiamės pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums detalią informaciją.
Šakiniai krautuvai Vilniuje, adresu Savanorių pr. 182A – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu.