Select Page

Naudoti ekskavatoriai nuoma ir pardavimas

Ekskavatorius – sunkiasvorė mašina, kurios pagrindinė paskirtis yra kasti žemės paviršius. Įvairių padargų dėka, šiuo įrenginiu galima atlikti aibę  darbų: demontuoti pastatus, gręžti ypatingai kietus paviršius, naudoti miškininkystėje, pramonės krovos darbuose, tunelių kasimo, vandens inžinerijos bei kituose darbuose.

Ekskavatoriai pagal važiuoklę skirtomi į ratinius ekskavatorius arba vikšrinius ekskavatorius, retais atvejais – bėginius, o kartais ir pontoninius.

Siūlome naudotus ir naujus ekskvatorius pardavimui ir nuomai. Mūsų asortimente yra žinomų gamintojų JCB , TEREX, ATLAS, LIEBHERR, VOLVO , CATERPILLAR , HYUNDAI ekskavatoriai.

Šiuolaikiniai ekskavatoriai tampa vis labiau universalesni, mobilesni, kompaktiškesni, su žymiai didesnėmis galimybėmis pagerinti darbo našumą. Universalūs ekskavatoriai be vieno kaušo dar priede gali turėti kelis padargus, kaip tranšėjoms kasti skirti kaušai, U-tipo kasimo kaušai, V-tipo kasimo kaušai, planiravimo kaušai bei kiti padargai kaip hidrauliniai kūjai, ardymo iltys, tankinimo plokštės, frezos ir t.t. Tikrai didelė pasiūla kiekvieno tipo ekskavatorui.

Visa technika, įskaitant ekskavatorius, genda. Vykdant nuolatinę profilaktiką ar jau sugedus visais atvejais reikalingos atsarginės dalys. Mūsų asortimente įvairių gamintojų ekskavatorių atsarginės dalys : turbo kompresoriai, velenai, filtrai, tarpinės, stūmoklinės grupės ir kitos variklio dalys, hidrosiurbliai, vožtuvai, skirstytuvai, žarnos, siurbliai, hidromotorai, hidraulikos komponentai, strėlės, pakabos korpusai, kaiščiai, įvorės ir kita.

Be ekskavatorių, galime pasiūlyti nuomai ir pardavimui kitą patikimą statybinę techniką:

Nuolat investojame į technikos parko atnaujinimą, techninę priežiūra ir kontrolę.

Ieškote, kur parduodama statybinė įranga? Mūsų asortimente yra tiek nauji, tiek naudota technika – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums visą detalią informaciją. Nauji, naudoti keltuvai, krautuvai, pastoliai, ekskavatoriai Vilniuje adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.