Select Page

Keltuvai nuoma, pardavimas ir servisas

Kėlimo įranga tampa viena svarbiausių tuomet, kai įvairūs statybos ar restauravimo darbai vyksta didesniame aukštyje ir žmonės ar kroviniai iki jo turi būti pakeliami. Su skirtinga kėlimo technika lengvai galėsite pasiekti ir sunkiau pasiekiamus objektus, o mūsų siūlomas asortimentas leis išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį variantą, kadangi čia galėsite rasti skirtingus techninėmis galimybėmis pasižyminčius žirklinius arba teleskopinius keltuvus. Su pastaruoju lengvai atliksite įvairius ūkio darbus, o žirklinis keltuvas užtikrins stabilumą ir suteiks galimybę pakelti didelį svorį.

Parduodame naujus ir naudotus Europos , JAV ir Japonijos gamintojų alkūninius keltuvus, autobokštelius, stiebinius keltuvus, teleskopinius keltuvus, žirklinius keltuvus, priekabos tipo keltuvus. Pas mus galite įsigyti HAULOTTE, GENIE, MANITOU, JLG, SKYJACK, UPRIGHT, MATILSA ir kitų pasalyje gerai žinomų gamintojų techniką.

Galime parduoti ar pasiūlyti išsinuomoti patikimus keltuvus, krautuvus, pastolius, ekskavatorius ir kitą statybos, kelių tiesimo, žemės ūkio technika. Nuolat investojame į technikos parko atnaujinimą, techninę priežiūra ir kontrolę.

Sugedus keltuvui, siūlome serviso paslaugas ir atsarginių dalių tiekimą.

Ieškote, kur parduodami naudoti keltuvai? Mūsų asortimente yra tiek nauji, tiek naudoti keltuvai – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums visą detalią informaciją.

Statybiniai keltuvai pasižymi paprastu ir patogiu valdymu, tačiau jeigu šitoje srityje nesate profesionalai, pirmiausia reikėtų susipažinti su keltuvo naudojimo instrukcija – taip užtikrinsite visapusišką saugumą ir galėsite rūpintis tik statybos darbais.
Tiems, kurie rūpinasi savo biudžetu ir nori surasti tinkamiausią sprendimą, tinkamas variantas yra keltuvų nuoma. Pasirinkę šią paslaugą galėsite išbandyti skirtingų tipų keltuvus ir nuspręsti, kuris variantas labiausiai atitinka Jūsų lūkesčius. Keltuvų nuoma kaina nenustebins mūsų klientų, kadangi visuomet stengiamės pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį.
Nauji, naudoti keltuvai Vilniuje, adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius