Aviaciniai pastoliai

Pastolinės sistemos, darbinės ir laiptinės platformos pritaikytos aviacijos sektoriui. Parduodame arba nuomojame aviacijos anžeminiam aptarnavimui skirtą techninę įrangą. Custers siūlomos pastolinės sistemos – efektyvus sprendimas palengvinantis darbą aptarnaujant įvairaus dydžio orlaivius, malūnsparnius ar sraigtasparnius.

 
Bendrosios pasikirties aliuminės laiptinės platformos

Multifunkcinės laiptinės platformos projektuojamos aviacijos industrijai. Visos laiptinės platformos gali skirtis darbiniu aukščiu, darbinės aikštelės ar laiptų matmeninimis, maksimalia keliamąja galia bei trasportavimo dydžiu. Fiksuotas arba sulankstomas apsauginis turėklas yra pasirenkamas ir neprivalomas.

Galimos modifikacijos:

  • Lengvai keičiamas – darbinis aukštis
  • Keičiami darbinės aišktelės matmenys
  • Pagal poreikį, fiksuoti arba sulankstomi apsaugos turėklai
  • Pagal poreikį, aliuminės arba plieninės dalys ir darbinė aikštelė
  • Pagal poreikį, laiptinė platforma su ratukais arba su fiksuotomis kojomis
  • Kompaktiškumas transportuojant.  
 
Aliuminės pastolinės sistemos aviacijos industrijai

Custers pastolinės sistemos aviacijai yra pritaikomi prie beveik visų tipų oro transporto priemonių. Siūlome įvairius pastolinių sistemų sprendimus priklausomai nuo Jūsų poreikių.

Pastolinės sistemos lėktuvų uodegoms
  • pastolinės sistemos darbui prie lektuvo uodegos arba variklio
  • stabilios, erdvios – daug darbinio ploto, saugios ir patikimos pastolinės sistemos

 

 

Pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, pastolinės sistemos ir laiptinės platformos yra itin patvarios ir ilgaamžės, kurios suteikia galimybę greičiau bei saugiai pasiekti bet kurią oro transporto vietą. Siūlome Jums itin gausų prekių asortimentą, pritaikytą prie beveik kiekvienai aviacijoje naudojamai skraidymo technikai.

Pastolinės sistemos, laiptinės ir darbinės platformos – skirtos patogiam, saugiam ir intensyviam darbui aptarnauti oro transporto techniką tiek iš apačios, tiek iš viršaus.