Select Page

Pastolinės sistemos, aptarnavimo ir laiptinės platformos pritaikytos aviacijos sektoriui – visa būtina aviacijos anžeminiam aptarnavimui skirta techninė įranga. Custers siūlomos pastolinės sistemos – efektyvus sprendimas palengvinantis darbą aptarnaujant įvairaus dydžio orlaivius, malūnsparnius ar sraigtasparnius.

Pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio aviacinės pastolinės sistemos, aptarnavimo ir laiptinės platformos yra itin patvarios ir ilgaamžės, kurios suteikia galimybę greitai bei saugiai pasiekti bet kurią oro transporto vietą. Custers gali pasiūlyti tiek standartinius, tiek ir individualius sprendimus, pritaikytus beveik visai  aviacijoje naudojamai technikai.

Pastolinės sistemos, laiptinės ir darbinės platformos – skirtos patogiai, saugiai ir patikimai atlikti darbus aptarnaujant oro transporto techniką tiek iš apačios, tiek iš viršaus.

Bendrosios pasikirties aliuminės laiptinės platformos

Multifunkcinės laiptinės platformos projektuojamos aviacijos industrijai. Visos laiptinės platformos gali skirtis darbiniu aukščiu, darbinės aikštelės ar laiptų matmeninimis, maksimalia keliamąja galia bei trasportavimo dydžiu. Fiksuotos arba sulankstomas apsauginis turėklas yra pasirenkamas ir neprivalomas.

Aliuminės laiptinės platformos aviacijos industrijai:

  • Paprastai naudoti, lengvai keičiamas darbinis aukštis
  • Galima rinktis darbines aiškteles skirtingų išmatavimų
  • Rinktis fiksuotus arba sulankstomus apsaugos turėklus
  • Rinktis aliuminės arba plieninės laiptinės platformos dalis
  • Su ratukais arba su fiksuotomis kojomis
  • Aliuminės laiptinės platformos patogios transportuojant.

Laiptinės platformos aviacijos industrijai

Pastolinės sistemos ir darbinės platformos aviacijos industrijai

Aviacijos sektoriui skirtos stabilios ir patikimos pastolines sistemos bei darbinės platformas pritaikomas prie bet kokio tipo lėktuvų ar malūnsparnių. Individualūs sprendimai bet kokiam atvejui.