Select Page

Pastoliai

Pastoliai – būtinas įrenginys statybose, kuris saugiai ir greitai padės pasiekti bet kokį aukštį. Darbas dideliame aukštyje yra ne tik sunkus, bet ir pavojingas, tačiau kokybiški įrengimai užtikrina komfortą ir leidžia sutaupyti laiko efektyviai atliekant remonto, renovacijos ar kitus statybos darbus, kai reikia pasiekti aukščiau, nei gali žmogaus ištiestos rankos.

Pagrindiniai Custers®  pastolių privalumai:

pastoliai yra lenvi, nes pagaminti iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio;
pastoliai ypač tvirtai stovi ir yra lengi, todėl jį paprasta sumontuoti ir išmontuoti;
pastoliai skirti intensyviam naudojamui ir yra ilgaamžis;
pastoliai skirt naudoti sudėtingomis oro sąlygoms;

Pastoliai – nepamainomas įrankis, kurio pagalba greitai ir saugiai pasieksite Jums reikalingą aukštį, o jų stabilumas ir tvirtumas suteiks saugumo jausmą dirbant dideliame aukštyje. Mūsų aliuminiai pastoliai atitinka visus Europos sąjungos reikalavimus, yra testuoti ir sertifikuoti pagal atskirų Europos šalių nacionalinius standartus.

Atstovaujamas Olandų gamintojas Custers® turi ilgametę patirtį projektuojant ir gaminant įvairaus tipo aliuminius bokštelius. Mes galime pasiūlyti nuo individualių iki standartinių įvairių išmatavimų ir dyžių pastolius už prieinamą kainą, nesvarbu pasirinksite pastolius ar pastolines sistemas nuomai ar įsigyjimui. Turime didelį papildomų detalių pasirinkimą,  kurių pagalba užtikrinsite saugumą, patogumą, transportavimo klausius bei leis padidinti darbo efektyvumą.

CUSTERS® PASTOLIAI IR JŲ TIPAI

Suskleidžiami pastoliai

Suskleidziami pastoliaiCusters® suskleidžiamas mobilus bokštelis – puikus sprendimas vidaus darbams, kai darbo vietą reikia dažnai keisti. Sulankstomi pastoliai būtinas pagalbininkas namuose, garaže, biure ar gamykloje kai darbo aukštis neviršija 4 m. Aliuminis bokštelis lengvas, tvirtos konstrukcijos ir greitai surenkamas, pagamintas iš dviejų pagrindinių dalių.
Daugiau informacijos>>
 
 

Fasadiniai pastoliai

Fasadiniai pastoliaiCusters® fasadiniai pastoliai lengvai sumontuojami ir turi labai plačias panaudojimo galimybes. Fasadiniai pastoliai skirti prieiti prie pastato fasado, kai atliekami renovacijos, dažymo, šiltinimo, stogų tvarkymo ir kiti darbai.
Daugiau informacijos>>
 
 
 

Mobilūs bokštiniai pastoliai

pastoliaiCusters® mobilūs bokštiniai pastoliai – lenvai surenkami, atitinka visus aukštuminių įrengimų saugaus darbo reikalavimus. Siūlome platų pasirinkimą gerai žinomo gamintojo Custers® įvairaus dydžio ir aukščio mobilius bokštinius pastolius skirtus tiek profesionaliam naudojimui, tiek megėjams. Daugiau informacijos>>
 
 
 

Laiptiniai bokšteliai

Laiptiniai boksteliaiCusters® laiptiniai bokšteliai – skirti profesionaliam naudojimui, pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, užtikrinančio patvarumą ir ilgą naudojimo laiką.
Daugiau informacijos>>
 
 
 
 

Pastoliai laiptinėms

Pastoliai laiptinėmsCusters® pastoliai laiptinėms – skirti dirbti erdvėse, kur yra pakopinis pagrindas ir sunku prieiti darbo vietą aukštai. Ilgas platformos atidarymo liukas bei tvirtinimai prie sienos leidžia saugiai dirbti darbo vietoje.
Daugiau informacijos>>
 
 
 

Stoginiai pastoliai

Stoginiai pastoliai Custers® stogo pastoliai – nepakeičiamas pagalbininkas atliekant stogo ar dūmtraukių priežiūrą, kai darbo sąlygos ypač pavojingos ir reikalauja papildomos įrangos stabiluoti darbo pagrindą.
Daugiau informacijos>>
 
 
 

Pastoliai vilkikams

Pastoliai vilkikams Custers® pastoliai ir darbinės platformos pritaikytos saugiam vilkikų ir puspriekabių aptarnavimui ir priežiūrai tiek iš priekinės, tiek iš galinės ar šoninės dalies. Darbinė platforma užtikrina patogų priėjimą prie bet kurios vilkiko ar puspriekabės dalies.
Daugiau informacijos>>
 
 
 

Aviaciniai pastoliai

Aviaciniai pastoliaiCusters® pastoliai skirti aviacijos sektoriui – efektyvus sprendimas palengvinantis darbą aptarnaujant įvairaus dydžio orlaivius, malūnsparnius ar sraigtasparnius.

Daugiau informacijos>>

 

Ieškote, kas nuomoja ar parduoda pastolius? Mes siūlome aukščiausios kokybės, visus saugumo reikalavimus atitinkančius aliuminius Custers firmos pastolius ir bokštelius, kuriuos galėsite išsirinkti pagal savo poreikius. Kokybiškų pastolių pardavimas yra vienas pagrindinių mūsų siekių, tad galime pasiūlyti Jums gausų prekių asortimentą, kuriame kiekvienas suras labiausiai lūkesčius atitinkantį variantą. Pas mus rasite skirtingų tipų pastolių bei laiptinių bokštelių, tad beliks išsirinkti, kas labiau domina – pastolių pardavimas ar nuoma. Naudotų pastolių pardavimas – galimybė įsigyti stabilius ir tvirtus techniškai tvarkingus įrenginius pigiau. Užtikriname saugumą – visi Custers firmos pastoliai atitinka Europos Sąjungos reikalavimus, yra testuoti ir sertifikuoti pagal atskirų Europos šalių nacionalinius standartus. Vilniuje pastolius pristatome nemokamai. Mus rasite Vilniuje adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.