Select Page

Pastoliai – nuoma ir pardavimas gera kaina Vilniuje

Statybiniai pastoliai – būtinas įrenginys statybose, kuris saugiai ir greitai padės pasiekti bet kokį aukštį. Darbas dideliame aukštyje yra ne tik sunkus, bet ir pavojingas, tačiau kokybiški įrengimai užtikrina komfortą ir leidžia sutaupyti laiko efektyviai atliekant remonto, renovacijos ar kitus statybos darbus, kai reikia pasiekti aukščiau, nei gali žmogaus ištiestos rankos.

Aliuminiai Custers®  pastoliai – nepamainomas įrankis, kurio pagalba greitai ir saugiai pasieksite Jums reikalingą aukštį, o jų  stabilumas ir tvirtumas suteiks saugumo jausmą dirbant dideliame aukštyje. Mūsų aliuminiai pastoliai atitinka visus Europos sąjungos reikalavimus, yra testuoti ir sertifikuoti pagal atskirų Europos šalių nacionalinius standartus.

Atstovaujamas Olandų gamintojas Custers® turi ilgametę patirtį projektuojant ir gaminant įvairaus tipo pastolius. Mes galime pasiūlyti nuo individualių iki standartinių įvarių išmatavimų ir dyžių pastolius už prieinamą kainą, nesvarbu pasirinksite pastolius ar pastolines sistemas nuomai ar įsigyjimui. Vilniuje pastolius pristatome nemokamai.

Turime didelį papildomų detalių pasirinkimą,  kurių pagalba užtikrinsite saugumą, patogumą, transportavimo klausius bei leis padidinti darbo efektyvumą. 

Kokius pastolius pasirinkti?

 

Aviaciniai pastoliai

Custers® pastoliai skirti aviacijos sektoriui – efektyvus sprendimas palengvinantis darbą aptarnaujant įvairaus dydžio orlaivius, malūnsparnius ar sraigtasparnius.

Daugiau informacijos

Fasadiniai pastoliai

Custers® fasadiniai pastoliai lengvai surenkami ir turi labai plačias panaudojimo galimybes. Fasadiniai pastoliai skirti prieiti prie pastato fasado, kai atliekami renovacijos, dažymo, šiltinimo, stogų tvarkymo ir kiti darbai.
Daugiau informacijos

 

Mobilūs bokštiniai pastoliai

Custers® mobilūs bokštiniai pastoliai – lenvai surenkami, atitinka visus aukštuminių įrengimų saugaus darbo reikalavimus. Siūlome platų pasirinkimą gerai žinomo gamintojo Custers® įvairaus dydžio ir aukščio mobilius bokštinius pastolius skirtus tiek profesionaliam naudojimui, tiek megėjams.

Daugiau informacijos

 

Pastoliai laiptinėms

Custers® pastoliai laiptinėms – skirti dirbti erdvėse, kur yra pakopinis pagrindas ir sunku prieiti darbo vietos aukštai. Ilgas platformos atidarymo liukas bei tvirtinimai prie sienos leidžia saugiai dirbti darbo vietoje.

Daugiau informacijos

 

 

 

Pastoliai vilkikams

Custers® pastoliai ir darbinės platformos pritaikytos saugiam vilkikų ir puspriekabių aptarnavimui ir priežiūrai tiek iš priekinės, tiek iš galinės ar šoninės dalies. Pastoliai užtikrina patogų priėjimą prie bet kurios vilkiko ar puspriekabės dalies.

Daugiau informacijos

 

Laiptiniai bokšteliai

Custers® laiptiniai bokšteliai – skirti profesionaliam naudojimui, pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, užtikrinančio patvarumą ir ilgą naudojimo laiką.

Daugiau informacijos

 

 

 

Suskleidžiami pastoliai

Custers® suskleidžiami pastoliai – puikus sprendimas vidaus darbams, kai darbo vietą reikia dažnai keisti. Sulankstomi pastoliai būtinas pagalbininkas namuose, garaže, biure ar gamykloje kai darbo aukštis neviršija 4 m. Pastoliai lengvi, tvirtos konstrukcijos ir greitai surenkami, pagaminti iš dviejų pagrindinių dalių.

Daugiau informacijos

 

Stoginiai pastoliai

Custers® stogo pastoliai – nepakeičiamas pagalbininkas atliekant stogo ar dūmtraukių priežiūrą, kai darbo sąlygos ypač pavojingos ir reikalauja papildomos įrangos stabiluoti darbo pagrindą.

Daugiau informacijos

 

 

Ieškote, kas nuomoja ar parduoda pastolius? Mes siūlome aukščiausios kokybės, visus saugumo reikalavimus atitinkančius aliuminius Custers firmos pastolius ir bokštelius, kuriuos galėsite išsirinkti pagal savo poreikius. Kokybiškų pastolių pardavimas yra vienas pagrindinių mūsų siekių, tad galime pasiūlyti Jums gausų prekių asortimentą, kuriame kiekvienas suras labiausiai lūkesčius atitinkantį variantą. Pas mus rasite skirtingų tipų pastolių bei laiptinių bokštelių, tad beliks išsirinkti, kas labiau domina – pastolių pardavimas ar nuoma.
Naudotų pastolių pardavimas – galimybė įsigyti stabilius ir tvirtus įrenginius pigiau. Užtikriname saugumą – visi Custers firmos pastoliai atitinka Europos Sąjungos reikalavimus, yra testuoti ir sertifikuoti pagal atskirų Europos šalių nacionalinius standartus.
Mus rasite Vilniuje adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.